Rękodzieło

Rękodzieło to STYL, to historia, to kawałek życia bardzo konkretnej osoby, być może znajomej… Na pewno mniej anonimowej niż miliony pracowników wielkich fabryk, którzy wytwarzają większość przedmiotów, którymi się dziś otaczamy. Anonimowych pracowników, którzy, zarabiając skrajnie mało, przynoszą zysk bezosobowym wielkim korporacjom i ich anonimowym szefom… Rękodzieło nie może konkurować ceną z przedmiotami masowo produkowanymi np gdzieś w Azji, ale dzięki temu nie przyczynia się do wyzysku ani dewastacji środowiska. Wręcz przeciwnie – rękodzieło jest ekologiczne, przyjazne ludziom i relacjom :)
Kupując przedmiot wytworzony ręcznie przez konkretną osobę, dostajesz kawałek historii tej osoby – czas poświęcony na naukę, przyjemność płynącą z pracy, miłość do piękna i całe mnóstwo dobrej energii :) Poza tym wspierasz kogoś, kto chce żyć po swojemu, robić to, co lubi i się tym dzielić.
Rękodzieło to DOBRY wybór.

Na zdjęciach przykładowe zamówienia, najczęściej już sprzedane (mozaika szklana i ceramiczna, filcowane na mokro torebki, batik, barwione tkaniny, szycie, szydełkowanie, patchwork) – jeśli któryś z nich przemawia do Ciebie szczególnie (lub choćby mruga okiem) – NAPISZ, zadzwoń, zapytaj, zamów!
:)

Prowadzę też warsztaty nauki mozaiki, filcowania, rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
ZAPRASZAM!

Translate »